ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ ΣΕΞ

Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 0 απαντήσεις, έχει 1 φωνή, και ανανεώθηκε τελευταία από  xristof 8 μήνες, 1 εβδομάδα πριν.

Επισκόπηση 1 δημοσιεύσεων (από 1 συνολικά)
  • Συντάκτης

xristof
    Participant

Δεν θα πρεπει να νιωθει κανειs ενοχη για αυτο που του αρεσει.Μπορει να ειναι ειτε γυναικα ειτε ανδραs . Θεωρώ πωs το πεοs και ο κωλοs ειναι δικοs μου και η απολαυση φυσικα οποτε δεν αφηνω δικαιωμα σε κανεναν να με κρινει η να μου κανει συσταση για τη πρεπει και τη δεν πρεπει.θα πρεπει να κανουμε οτι θελουμε στο κρεββατι μαs με την η τον συντροφο μαs ακομα και με περισσοτερουs χωριs να μαs νοιαζει πωs το κρινει ο αλλοs κοσμοs. Αν ειναι κακο η καλο το ξερουμε εμειs που το κσνουμε αρκει για μενα να μην προκαλουμε και να μην ενοχλουμε ειναι βασικο αυτο που λεω δεν ειμαι απο τουs τυπουs που επικροτουν την χυδαιοτικα και την προκλητικοτητα.Για αυτο απλα καντε οτι θελεται στο κρεββατι σαs και νιωστε την απολυτη απολαυση.Εχω επιλεξει ανα καιρουs απο το σαιτ σαs κοπελεs που ανταποκρινονται στο αυταρχικο αν και σπανιο δεν το κατεχουν ολεs οι κοπελεs θα ηθελα να ακουσα καποια σχολια σε αυτο το θεμα θα ηταν ενδιαφερον ευχαριστο

Επισκόπηση 1 δημοσιεύσεων (από 1 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.